Öztiryakiler Servis

Öztiryakiler öncelikli olarak Türkiye’de endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe kurulan ilk imalatçı firma olarak bizlerin karşısına 1958 yılında çıkmıştır. Öztiryakiler, endüstriyel mutfak ekipmanları sektörü göz önüne alındığı zaman iç piyasada lider konumunda sizlere hizmet vermektedir. Yurt dışı pazarı hesaba katıldığı zaman bile ilk 15 firma arasında yer almaktadır.

Öztiryakiler markasının ürettiği her ürünün uluslar arası sertifikasyon merkezleri tarafından testleri yapılmakta ve bu yönde belgelendirilmektedir. Öztiryakiler tamamen kaliteli ve son teknoloji ile uyumlu olarak ekipman üretimi yapmakta olan bir markadır. Üstelik www.izmirendustriyelservis.combu siteden Öztiryakiler markalı ürününüzün servis hizmetine de kolaylıkla ulaşım sağlama fırsatınız vardır, tek yapmanız gereken bu linke tıklamak.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi gelişen teknoloji ile birlikte en çok kullanımı olan bir mutfak ekipmanı olarak bilinmektedir. Bulaşık makinelerinin evlerde bile kullanımı kaçınılmaz...

Devamını oku

Öztiryakiler Pasta Dolabı

Öztiryakiler Pasta Dolabı

Öztiryakiler Türkiye’de endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe kurulmuş olan ilk imalatçı marka olarak pek çok kişi tarafından bilinmektedir.

Devamını oku

Öztiryakiler Sütlük Dolabı

Öztiryakiler Sütlük Dolabı

Gelişen teknoloji ile birlikte artık her türlü eşyamızı gerekli ekipmanlar ile muhafaza edebilme şansını kolay bir şekilde elde ediyoruz. Bunlara dahil olarak büyük tesisler...

Devamını oku

E-MAIL info@izmirendustriyelservis.com