Kromlüks Servis

Güç geçtikçe ilerleyen teknoloji ile birlikte teknolojik alet üretimi, elektronik ev eşyaları üretimi de bir o kadar artmaya devam etmektedir. İşte bu yüzden en çok tercih edilen markalardan birisi de Kromlüks olarak bilinmektedir. Kromlüks markası pek çok firma ve kişi tarafından tercih edilen oldukça kaliteli ve dayanıklı ürünler üreten bir marka olarak bilinmektedir.

Kromlüks özellikle endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe büyük bir üne sahip olması ile bilinmektedir. Kromlüks endüstriyel mutfak ekipmanları markasına sahip olan bir ekipman aldığınız takdirde servis hizmetinden de bu siteye www.izmirendustriyelservis.com tıklayarak ulaşabilirsiniz. İzmir endüstriyel servisi İzmir’de özellikle Buca, Bornova, Karşıyaka gibi semtlerde hizmet vermektedir.

Kromlüks Bulaşık Makinesi

Kromlüks Bulaşık Makinesi

Gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ile birlikte artık teknolojik alet kullanım miktarı da bir o kadar artış göstermektedir. Kromlüks de sizlere en son teknoloji ile ekipman hizmeti sunma fırsatı sağlamaktadır.

Devamını oku

Kromlüks Pasta Dolabı

Kromlüks Pasta Dolabı

Pasta dolabı sizlerin de tahmin edebileceği üzere özellikle pastanelerde, kafelerde ve tesislerde kullanımı gerekecek olan bir endüstriyel mutfak ekipmanı olarak bizlerin karşısına çıkmaktadır.

Devamını oku

Kromlüks Sütlük Dolabı

Kromlüks Sütlük Dolabı

Sizlerin de anlayacağı üzere sütlük dolabı pek çok pastane, tesis, kafe ve fabrika için zaman zaman çok önemli bir ihtiyaç haline gelebilmektedir.

Devamını oku

Kromlüks Çamaşır Kurutma Makinesi

Kromlüks Çamaşır Kurutma Makinesi

Çamaşır makinesi kuşkusuz gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren en önemli buluşlardan birisi olarak karşımıza çıkmıştır. Çamaşır kurutma makinesi insanlara zaman...

Devamını oku

E-MAIL info@izmirendustriyelservis.com