Fagor Servis

Fagor markası endüstriyel mutfak ekipmanları alanında son derece bilinen ve tercih edilen bir beyaz eşya markası olarak bilinmektedir. Fagor marka beyaz eşyalar oldukça kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Fagor marka beyaz eşyalar endüstriyel kullanıma uygun bir şekilde tasarlanıp üretilen ürünler olarak bilinmektedir.

Fagor markası özellikle endüstriyel alanda pek çok ürün çeşitliliğine sahip olması ile bilinmektedir. Eğer sizler de Fagor marka endüstriyel mutfak ekipmanları almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile satın alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Fagor marka son derece kaliteli bir mutfak endüstriyel ekipman markası olarak müşterilerinin beğenisini toplamıştır. Siz de Fagor markasını tercih ederek kaliteli ekipmanlara ulaşabilirsiniz. 

Fagor Marka Bulaşık Makinesi

Fagor Marka Bulaşık Makinesi

Fagor markası özellikle catering, çamaşırhane ve otel sektöründe oldukça bilinen ve çok fazla tercih edilen bir ekipman markası olarak bilinmektedir.

Devamını oku

Fagor Pasta Dolabı

Fagor Pasta Dolabı

Fagor markası sizlerin de bildiği gibi endüstriyel mutfak sektöründe en iyi markalardan birisi olarak bilinmektedir.

Devamını oku

Fagor Sütlük Dolabı

Fagor Sütlük Dolabı

Fagor markası uluslararası alanda sizlere en iyi şekilde hizmet sunmakta olan bir endüstriyel mutfak ekipmanı markası olarak bilinmektedir.

Devamını oku

Fagor Çamaşır Kurutma Makinesi

Fagor Çamaşır Kurutma Makinesi

Sizlerin de bildiği gibi artık gelişen teknoloji sayesinde ev eşyalarına yeni bir soluk gelmiş durumda. Artık elektronik eşyalar modern bir çizgi ile son derece verimli bir şekilde üretilmektedir.

Devamını oku

E-MAIL info@izmirendustriyelservis.com